توجه

با اطلاع تمام عزیزان و همکاران گرامی می رساند قبل از هرگونه فعالیت در تورتال قرار داد را به صورت کامل مشاهده نمایند همکاری درتورتال به موجب پذیرش قوانین فوق می باشد

به سامانه همکاری در فروش تورتال خوش آمدید.
شما در این سامانه امکان ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از فروشگاههای داخل سامانه را دارا خواهید شد.

همکار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از برنامه‌‏های کاربردی سامانه همکاری در فروش تورتال به دقت ملاحظه فرمایید .

ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن می باشد.

سامانه همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش (که در این قرارداد به اختصار تورتال نامیده می شود.)، سامانه ای است که بر روی وب سایت تورتال به آدرس www.tourtal.ir ایجاد می شود و شامل نرم افزار، اپلیکیشن، سرویس ها، داده ها و طراحی های موجود در آن می باشد. عضو شدن در آن به شما امکان می دهد که از وب سایت ، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود ( که در این شرایط و قوانین به اختصار “بازاریاب” نامیده می شوند ) . درآمدزایی نمایید.

تورتال در سامانه همکاری در فروش، یک لینک اختصاصی که برای هر فرد به صورت مجزا تعریف می شود، در اختیارتان قرار می دهد و لینک مذکور باید به طور کاملا صحیح و از فرمت لینک تگ شده ی مخصوصی که تورتال تهیه نموده و مطابق این شرایط و قوانین تنظیم شده است، باشد. این لینک در واقع کالاها و خدمات پیشنهادی فروشگاههای داخل سامانه همکاری را معرفی می نماید که مطابق با موضوع فعالیت “وبسایت” شما، کالاهای مرتبط را در بر می گیرد. شما با قراردادن لینک اختصاصی خود در “وب سایت” تان، می توانید درآمد زایی کنید.

نحوه ی درآمد زایی

هنگامی که کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت شما، بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کنند یا هنگام خرید کد اختصاصی شما را وارد می نمایند تا کالایی را که در سایت تورتال خریداری نمایند، شما برای هر خریدی که انجام می شود (در صورتی که در مهلت قانونی فروشگاه تورتال، عودت نگردد) ، می توانید درصد مشخصی را به نسبت نوع پنل بازاریابی و قیمت کالای خریداری شده دریافت بنمایید. تورتال می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات کالا و خدمات ، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای شما فراهم نماید.

شرایط عضویت

 • حداقل سن لازم برای عضویت در تورتال، ۱۸ سال تمام شمسی است
 • از کلیه متقاضیان هنگام ثبت نام و بعد از ثبت نام اطلاعات کامل هویتی اخذ خواهد شد
 • ورود کاربران به وب سایت تورتال در هر زمانى ،به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت تورتال از سوى کاربر میباشد.
 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه هاى سایت تورتال منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده جمهورى اسلامى ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق و قوانین مربوط به کاربران است.
 • عضویت بازاریاب فروش با دریافت قرارداد او توسط شرکت رسمیت می یابد
 • فعالیت در شرکت‌ و اخذ پورسانت منوط به انعقاد قرارداد کتبی با شرکت است و بازایاب بعد از ثبت نام اولیه و دریافت کد واحد باید از طرق اعلام شده از سوی شرکت، نسبت به تأیید قرارداد خود اقدام نماید.
 • با پذیرش فرم ثبت نام متقاضی از سوی تورتال یک دفتر کار مجازی در تارنمای شرکت به وی اختصاص داده می شود که نماینده فروش می تواند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.tourtal.ir و وارد نمودن شناسه کاربری و گذر واژه اختصاصی خود به آن وارد شود.

* برای ورود و عضویت در تورتال بصورت کاربرعادی میتونید با وارد نمودن کلمه “test” در قسمت کد کاربری معرف، بدون داشتن معرف از تورتال خرید نمایید.

شرایط همکاری بازاریابان با تورتال

۱-    بازاریابان اقرار و اظهار می دارند که وبسایت، اپلیکیش و یا شبکه اجتماعی خود را که در آن فعالیت بازاریابی میکنند مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می کنند .

۲-    هرگونه فعالیت بازاریابی در تورتال رایگان بوده و بازاریابان حق دریافت حق عضویت در زمینه فروش و یا آموزش و… را از بازاریاب نداشته و هرگونه فعالیت و اخذ وجه از بازاریابان غیرفانونی بوده و تورتال با بازاریاب متخلف برخورد خواهد نمود

۱_۲- وجه پنل های بازاریابی ویژه جدا بوده و باید از طریق وبسایت تورتال به قیمت مصوب در فروشگاه دریافت گردد و به صورت آنلاین پرداخت شود بازاریاب معرف حق دریافت هزینه بیشتر از پلن های مصوب فروشگاه را نخواهد داشت

۳-    بازاریابان حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط تورتال را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت. همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای وبسایت خود را در دامنه های دیگر قرار ندهند. همکاران باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نمایند. در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور، همکار متعهد است در اسرع وقت تورتال را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت های قانونی ناشی از این امر بر عهده بازاریاب می باشد.

۴-    تورتال حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط تورتال در سامانه همکاری در فروش اعلام می شوند که به منزله ی ابلاغ به همکاران می باشد. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت سامانه همکاری در فروش تورتال به منزله ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی باشد.

۵-    بازاریابان متعهد به حفظ محتواها و کدهایی که تورتال به آن ها تخصیص می دهد هستند و مجاز به هیچگونه تغییری در کدهای نمایش و محتواها اعم از نگارش، عکس، قیمت و … بدون اخذ تایید کتبی ناظر تورتال (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) نمی باشند.

۶-    بازاریابان متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی تورتال (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری تورتال در ایمیل های خود URL ، Source Code نامه ها، سایت خود (به جز محدوده ی لینک اختصاصی) استفاده ننمایند. بازاریابان متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می شود.

۷-    بازاریابان متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی ادرو (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده بازاریاب می باشد.

۸-    بازاریابان در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با تورتال با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” روشن و اعلام بدارند و در سایت، اپلیکیشن، شبکه های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین یه هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با تورتال هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، بازاریابان شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به شرکت تورتال ، برند تورتال و اعتبار تورتال وارد شود، می باشند. در این موارد تورتال می تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آن ها ازمطالبات همکاران اقدام نماید.

۹-    بازاریابان متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند . در صورت مشاهده نقض این تعهد، تورتال می تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و بازاریاب در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

۱۰-   بازاریابان متعهد می شوند، کدها و لینک های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.

۱۱-     بازاریابان متعهد می گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.

۱۲-     بازاریابان متعهد هستند که از نام‌ های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وبسایت می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی تورتال می باشد.

۱۳-      بازاریابان متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آن ها به وبسایت، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه ای استفاده می کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. تورتال در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند.

۱۴-     تورتال در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت :

۱)    هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی وب سایت همکاران ایجاد شود .

۲)    هرگونه مطلبی که دارای کپی رایت و حقوق اشخاص ثالث است و بازاریاب بدون اجازه‏ی صاحب اثر آن را در وبسایت خود منتشر نموده است.

۳)   هرگونه تلاشی که بازاریابان برای نفوذ به وبسایت دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در وبسایت آن ها ( هک کردن) انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی وبسایت انجام شود.

۴)   هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در وبسایت بازاریابان ظاهر می شود و به نمایش در می آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص می باشد:

الف) ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

۵)    هرگونه تبلیغ یا استفاده ای که از وبسایت بازارایابن در فضاهای مجازی و یا حقیقی می شود .

۶)    در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند .

۷)    در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی بازاریابان در موارد فورس ماژور.

۱۵- همکاران توافق و اظهار می دارند که تورتال در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه ی خسارتی را از خود سلب می نمایند :

 1.     تورتال می تواند وبسایت بازاریابان را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند .
 2.     تورتال می تواند بر وبسایت همکاران جهت اطمینان از مطابقت آن ها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نمایند .
 3.     تورتال می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با وبسایت های بازاریابان احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در” سامانه همکاری در فروش”، ممانعتی برای تورتال وجود ندارد .
 4.     سیاست های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در” سامانه همکاری در فروش” قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند .
 5.     تعهدات اختصاصی بازاریابان و یا سیاست های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که در سامانه به اطلاع بازاریابان خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند .
 6.     بازاریابان اظهار و اعلام می دارند که فی ما بین تورتال و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.
 7.     در صورتی که بازاریابان هریک از شروط این قرارداد را و یا شروط هر قرارداد دیگری (در خصوص هر موضوعی) را که با تورتال دارند نقض نمایند، تورتال می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به بازاریابان پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی بازاریابان چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات بنماید. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.
 8. بازاریابان حق هیچ گونه ادعایی در زمینه اینکه تورتال بازاریابی شبکه ای داشته یا افراد را تشویق به خرید و درآمد های بالا از طریق بازاریابی شبکه نمایند تورتال بدون هشدار قبلی حساب کاربری فرد مورد نظر را مسدود ، و تورتال می تواند جهت جبران خسارت ، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرار داد به بازاریاب پرداخت نماید را متوقف نموده و یادستور توقف آن را بدهد و خسارات وارد شده به تورتال را که میزان خسارات به تشخیص تورتال می باشد از مطالبات پیشین بازاریاب کسر نموده و ادامه مطالبات را از مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران پیگیری نماید همینطور هیچ حقی برای بازاریاب برای دفاعیه از خود در این مورد باقی نخواهد ماند.
 9. چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، تورتال می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. همکار جهت فعال سازی مجدد وبسایت خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی وبسایت تورتال هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص تورتال، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود. همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه تورتال نمی‌باشد.

در صورت تکرار تخلف که منجر به انسداد وبسایت یا وبسایت های نمایش‌دهنده بیش از سه بار شود، تورتال می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائم مسدود نماید.

همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ های اعلام شده در ادرو به صورت روزانه محاسبه و ۱۴ روز بعد از تحویل کالا در حساب کاربری وی منظور میگردد، لیکن واریز آن به شماره حساب همکار پس از رسیدن به حد نصاب مشخص شده و در خواست واریز از جانب همکار (در پنل خود، درخواست تسویه صورت حساب) به صورت ماهانه انجام می شود به این صورت که درخواست های هر ماه در انتهای ماه بعد انجام خواهند شد. تایید پرداخت ها هم به صورت اتوماتیک طبق همین رویه انجام میشود.ادرو در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت را بر اساس نرخ های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی همکار می باشد.

درآمد سایت های همکار از انجام خرید ها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی همکار به حداقل مبلغ معین شده در سامانه همکاری (قسمت درخواست واریز) نزد ادرو بصورت امانت تا هر زمانی که مبلغ به حداقل برسد، باقی خواهد ماند .

تبصره ۱: چنانچه بر اساس بررسی های ادرو، مشخص شود همکار از مقررات درج شده تخطی نموده است به میزان هر تخلف براساس جدول جرایم و هزینه ها از صورت حساب قابل پرداخت، کسر و سپس پرداخت خواهد شد.

تبصره ۲: ادرو می تواند خود و یا شرکت هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید.

تبصره ۳: نظر به اینکه کمیسیون گروه های کالایی بر اساس قوانین داخلی سازمان و عوامل تاثیرگذار بر قیمت و با در نظر گرفتن حقوق مشتریان ، همکاران و ادرو تعیین شده و این درصد ها بر روی همه ی محصولات آن دسته بندی اعمال می شود، حداکثر کمیسیون پرداختی برای هر محصول مبلغ دویست هزارتومان می باشد.

تبصره ۴: با توجه به اینکه کمیسیون فروش در قبال ترغیب مشتری برای خرید محصول از فروشگاههای سامانه پرداخت می شود، در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، مبلغ آن از مبلغ کمیسیون پرداختی به همکار کسر خواهد شد.

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر تهران می باشد. در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری های شهر تهران می باشد. . این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نمی باشد .

قوه قهریه و فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، از جمله ( سیل ، زلزله ، ورشکستگی تورتال ، جنگ ، شورش ، آشوب ، تعطیل بخاطر ویروس های مختلف و سایر موارد که توسط سازمان برنامه و بودجه ایران توسط قوه قهریه محسوب گردد ، یا به ه دلیل طرفین نتوانند ادامه همکاری نمایند ) هیچ گونه مسئولیتی متوجه تورتال نخواهد بود .